NzN

Członkowie

Członkowie SKAP-u z podziałem na lata:

 

2015/2016

  • Banasik Krzysztof - kierownik projektu PAKS
  • Bedliński Michał
  • Bogdan Karol
  • Bogucki Michał
  • Borowski Paweł
  • Bryła Michał
  • Bujak Paweł
  • Cichocki Maciej
  • Cieszko Jakub
  • Ciszewski Michał
  • Curyło Przemysław
  • Dłuski Fabian
  • Dziwulski Mateusz
  • Garbacik Jakub
  • Golon Karol
  • Gryz Adam
  • Gurtowski Aleksander
  • Gzowski Bartosz
  • Hajduk Kamil
  • Kamiński Hubert
  • Kardaś Cezary
  • Kaźmierczak Adrianna
  • Kocot Jakub
  • Koniarski Kacper -  Z-ca Kierownika Projektu Kropelka 2.0
  • Kośnik Jakub
  • Kowalski Mateusz
  • Krawczyk Kasandra
  • Kucharski Konrad
  • Kuchta Filip
  • Kutera Magdalena
  • Leszczyński Jan
  • Lubicki Jędrzej
  • Łyżwa Marek
  • Marczak Daniel 
  • Mijał Jakub
  • Mrula Karolina
  • Niedziółka Piotr
  • Niewiński Łukasz
  • Nowak Michał
  • Paczek Bartosz
  • Patejuk Joanna
  • Pawełek Adrian
  • Piasecki Filip
  • Płocharczyk Jacek
  • Popławski Janusz
  • Pszczółka Jakub
  • Radziszewski Paweł - Kierownik Projektu Kropelka 2.0
  • Remer Michał
  • Rudniak Marcin - Prezes Koła
  • Rodak Michał - Skarbnik Koła
  • Rupniewski Jakub
  • Rzepiela Agata
  • Sadowski Wojciech
  • Sampławski Robert
  • Santisteban Terron Aleksander
  • Sawulski Jakub
  • Selwa Dominik
  • Sierocki Radosław
  • Siwek Jan
  • Sobczak Paweł
  • Sowińska Agnieszka
  • Strawa Natalia - Sekretarz Koła
  • Stupnicki Teodor
  • Sulikowski Paweł
  • Sykut Grzegorz
  • Szakacz Maciej
  • Szmigiel Jakub
  • Świątek Grzegorz
  • Tarnowski Adam
  • Trzaska Krzysztof
  • Turno Szymon
  • Turowski Jan
  • Tymosiuk Michał - Z-ca Kierownika Projektu PAKS
  • Wielgos Adrian
  • Wielgosz Michał
  • Więcław Mateusz
  • Wilczyński Krzysztof
  • Wojda Karol
  • Wolak Jakub
  • Zawadzka Katarzyna
  • Zielińska Katarzyna

 

2014/2015

  • Banasik Krzystof - Kierownik projektu PAKS
  • Bogdan Karol
  • Ciszewski Michał
  • Daniluk Andrzej
  • Deak Peter
  • Dziwulski Mateusz
  • Golon Karol
  • Gryz Adam
  • Gurtowski Aleksander - Skarbnik Koła
  • Kamiński Hubert
  • Kaźmierczak Adrianna - Prezes Koła
  • Kłak Marcin
  • Kłopociński Maciej
  • Koniarski Kacper
  • Kowalski Mateusz
  • Krysiak Mateusz
  • Kubat Artur
  • Kucharski Konrad
  • Kutera Magdalena - Koordynator sekcji CFD
  • Lubicki Jędrzej
  • Łyżwa Marek
  • Mijał Jakub
  • Niedziółka Piotr
  • Nowak Aleksander
  • Olko Patricia
  • Ożóg Rafał
  • Patejuk Joanna - Sekretarz Koła
  • Pawełek Adrian
  • Piasecki Filip
  • Płocharczyk Jacek
  • Popławski Janusz
  • Radziszewski Paweł - Kierownik projektu Kropelka 2015
  • Remer Michał
  • Rodak Michał
  • Rudniak Marcin
  • Rupniewski Jakub
  • Sampławski Robert
  • Santisteban Aleksander
  • Sawulski Jakub
  • Sierocki Radosław
  • Sobczyński Ernest
  • Stachowicz Andrzej
  • Strawa Natalia
  • Sulikowski Paweł - Kierownik projektu Kropelka 2015 do kwietnia 2015 r.
  • Szmigiel Jakub
  • Świątek Grzegorz
  • Tarnowski Adam
  • Trzaska Krzysztof
  • Turno Szymon
  • Turowski Jan
  • Tymosiuk Michał
  • Wieteska Daniel - Skarbnik Koła do lutego 2015 r.
  • Wilczyński Krzysztof
  • Wolak Jakub
  • Zielińska Katarzyna
  • Ziemba Krzysztof

 

2013/2014

  • Ałaszkiewicz Michał

  • Andrzejczuk Agnieszka

  • Augustyn Szymon

  • Banasik Krzysztof

  • Bogdan Karol - Skarbnik Koła

  • Golon Karol

  • Jaworska Diana

  • Kaźmierczak Adrianna

  • Kicun Agata

  • Kłak Marcin - Prezes Koła oraz Kierownik Projektu Kropelka

  • Kłopociński Maciej

  • Kowalik Iga

  • Krulak Maciej

  • Mijał Jakub

  • Niciński Paweł

  • Olko Patrycja

  • Patejuk Joanna

  • Pawełek Adrian

  • Pawlak Konrad

  • Pietrowicz Krzysztof

  • Radziszewski Paweł

  • Remer Michał

  • Rola Edyta

  • Roszkiewicz Kamila

  • Samoraj Piotr

  • Sobczyński Ernest

  • Stachurski Dominik

  • Sulikowski Paweł

  • Szmigiel Jakub

  • Tarnowski Adam

  • Trzaska Krzysztof

  • Wardak Piotr

  • Wieczorek Marek - Kierownik Projektu PAKS

  • Wieteska Daniel

  • Wiktorski Kamil - Sekretarz Koła

  • Włodarczyk Karol

  • Zowczak Jan

 

 

2012/2013

  • Andrzejczuk Agnieszka

  • Bachanek Jakub

  • Bogdan Karol

  • Bujny Mariusz

  • Doroszkiewicz Kamil

  • Fijałkowski Cezary

  • Golon Karol

  • Gruszczyński Grzegorz

  • Gulka Marek

  • Jankowski Krzysztof

  • Jaworska Diana

  • Kalke Jakub

  • Kicun Agata

  • Kłak Marcin

  • Kłopociński Maciej

  • Kołczyński Kamil

  • Kołudzki Tomasz - Sekretarz Koła

  • Krulak Maciej

  • Lisowski Piotr

  • Newski Michał

  • Niciński Paweł

  • Pawełek Adrian

  • Remer Michał -  Kierownik projektu PAKS

  • Remiasz Michał

  • Rola Edyta -  Prezes Koła

  • Samoraj Piotr

  • Sitkowski Piotr

  • Sobczyński Ernest

  • Sowińska Magdalena

  • Stachurski Dominik

  • Stasiuk Kacper

  • Sulikowski Paweł - Kierownik projektu Kropelka

  • Trzaska Krzysztof

  • Wieczorek Marek

  • Wiertel Marek - Skarbnik Koła

  • Wiktorski Kamil

  • Włodarczyk Karol

  • Zowczak Jan

 

 

2011/2012

  • Bujny Mariusz

  • Chojnacka Olga

  • Fijałkowski Cezary

  • Golon Karol

  • Gruszyński Grzegorz

  • Gudel Tomasz

  • Gugała Mateusz

  • Jaworska Diana

  • Kloc Łukasz

  • Kłak Marcin

  • Kołudzki Tomasz - Sekretarz Koła

  • Krulak Maciej

  • Łukaszewicz Jacek

  • Marczuk Przemysław

  • Miko Piotr

  • Myrcha Piotr

  • Newski Michał

  • Pekról Adam - Skarbnik Koła

  • Remer Michał

  • Remiasz Michał

  • Rola Edyta

  • Samoraj Piotr - Prezes Koła

  • Sitkowski Piotr

  • Sobkowiak Adam

  • Sulek Maciej

  • Sulikowski Paweł - Kierownik projektu Kropelka

  • Tabiszewski Krzysztof - Wiceprezes Koła

  • Trzaska Krzysztof

  • Wiertel Marek

  • Zowczak Jan

 

WSPIERAJĄ NAS

Partner Technologiczny

Współpraca

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

stat4u
Joomla templates www.joomlashine.com